Zostałeś ranny w wypadku

Jeśli byłeś pieszym, kierowcą auta, rowerzystą, pasażerem auta i z winy innego kierowcy zostałeś ranny w wypadku – należy Ci się odszkodowanie powypadkowe. Także wtedy, gdy sprawca zbiegł lub nie ma wykupionego OC.
Uzyskamy dla Cebie  należne odszkodowanie po wypadku oraz zwrot wszystkich kosztów leczenia w tym również wyrównania dochodów w związku z przebywaniem na zwolnieniu lekarskim.

Miałeś wypadek w gospodarstwie rolnym

Jeśli zostałeś ranny na wsi, twoje dziecko uległo wypadkowi w gospodarstwie lub sam uległeś wypadkowi podczas prac rolnych - możesz dochodzić odszkodowania z OC rolniczego.

Pomożemy Ci przeanalizować dokumentację i ustalić czy odszkodowanie dla jest należne.

Wypadek przy pracy

Jeśli doznałeś urazu w wyniku wypadku przy pracy poza odszkodowaniem z ubezpieczeń społecznych, możesz mieć prawo także do odszkodowania na drodze cywilnoprawnej.

Przeanalizujemy dla Ciebie twoją sprawę w przypadku gdy był to wypadek w pracy, w drodze do pracy , wypadek w drodze z pracy.

Pozostałe wypadki

Uzyskamy stosowne odszkodowanie jeśli doznałeś obrażeń w trakcie upadku na śliskiej nawierzchni, zostałeś pogryziony przez psa, z winy zaniedbań administratora budynku lub sklepu doszło do wypadu w centrum handlowym itp.

 

Wypadek śmiertelny

Jeśli w wyniku wypadku straciłeś bliską Ci osobę, możesz ubiegać się o zadośćuczynienie za doznaną krzywdę.

Ból po stracie najbliższej osoby jest nie do opisania a my pomożemy Tobie uzystkać odszkodowanie po stracie najbliższego członka rodziny.

Odszkodowanie za służebność gruntu

Jeśli na twojej posesji znajduje się słup energetyczny, jeśli przez Twoją działkę przeprowadzony jest wodociąg wodny lub gazowy możesz ubiegać się o stosowne odszkodowanie od właściciela obiektu.

Jeśli masz problem z uzyskaniem odszkodowania zadzwoń do nas!

Przeanalizujemy dla Ciebie sprawę i doradzimy jaką ścieżkę odszkodowawczą przyjąć aby uzyskać najwyższą kwotę odszkodowania dla Ciebie!

 

Negocjato

Kancelaria Odszkodowawcza Sp. z o.o.

ul. Rajska 6 pok. 1

80 850 Gdańsk

NIP: 958 167 70 44

tel: 48 608 284 776

mail: biuro@negocjato.pl