DECYZJA UBEZPICZYCIELA NIGDY NIE JEST OSTATECZNA!

".....gdy przechodziłam przez pasy na zielonym świetle, coś we mnie uderzyło....reszty nie pamiętam....."

To jest historia Pani Kornelii, która została potrącona przez kierowcę auta na pasach.

Pani Kornelia doznała poważnego złamania nogi. Zgłosiła się do nas w chiwli gdy ubezpieczyciel odmówił jej wypłaty dalszych świadczeń uważając że wypłata 5000zł stanowi całość.

Podjęliśmy działania i po 2 miesiącach ubezpieczyciel dopłacił kolejne 45000zł oraz przynał rentę z tytułu utraty widoków na przyszłość w wysokości 1500 zł.

Jeśli Ty również uważasz, że uzyskane odszkodowanie nie jest adekwatne, przeanalizujemy dla Ciebie sprawę bezpłatnie i ustalimy dalszy plan działania!
 

SMUTEK PO ODEJŚCIU BLISKIEJ OSOBY JEST NIE DO OPISANIA!

"....mama była dla mnie najważniejsza..."

Tymi słowami rozpoczęła swoją opowieść Pani Weronika, która w wyniku wypadku straciła najbliższą sercu osobę ... swoją mamę.

Pani Weronika otrzymała od nas przede wszystkim wsparcie psychologa a w kolejnym etapie pomoc w uzyskaniu odszkodowania w wysokości 200.000 zł.

Pamiętaj, jeśli w wyniku wypadku odeszła bliska Twojemu sercu osoba, możesz rościć o odszkodowanie w związku z utratą osoby najbliższej.

Jeśli w ciągu ostatnich 20 lat miało miejsce takie zdarzenie, skontaktuj się z nami a my powiemy co robić dalej!

Pani Weronika odszukała nas po prostu wpisując w wyszukiwarce internetowej:" odszkodowania gdańsk " i tak do Nas trafiła. Jak widzisz to nie problem znaleźć pomoc.

 

 

NIE TYLKO AUTO!

"...wczoraj dostałem decyzje o przyznaniu odszkodowania za auto w wysokości 3000 zł. Nic z tym nie zrobę, pomóżcie, co dalej???"

Tak rozpoczął współpracę z nami Pan Przemysław, który wracając z wakacji z rodziną uległ wypadkowi komunikacyjnemu i uszkodził auto. Dzięki naszmy działaniom Pan Przemysław otrzymał dodatkowe 7000zł na naprawę auta a ponadto
( o czym nie wiedział) zgłosiliśmy roszczenia w związku z doznanymi urazami jego oraz jego rodziny ( żony i dwójki dzieci).

Pamiętaj, że nie tyko z tytułu auta możesz uzyskać odszkodowanie, jeśli doznałeś obrażeń ciała w wyniku wypadku możesz otrzymać stosowne odszkodowanie wraz ze zwrotem wszystkich kosztów związanych z leczeniem powypadkowym oraz utratą dochodów w związku z przebywaniem na zwolnieniu lekarskim!!!

Negocjato

Kancelaria Odszkodowawcza Sp. z o.o.

ul. Rajska 6 pok. 1

80 850 Gdańsk

NIP: 958 167 70 44

tel: 48 608 284 776

mail: biuro@negocjato.pl